Can Kurtarma Aletleri

Can Kurtarma Aletleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş yalnızca tüp şeklindeki yastık, diğeri ise Fan yahut Silindir ile tek çift güvenlik
Aracın kullanılmasının mümkün olmadığı durumlarda, minderler minder şekilde yönetilir. Saniye içinde hizmete koyarak için fazla basit olduğunu bu nedenle 300 bara 9 litre, kullanmak ile şişirir.

Yastığın yan tarafındaki çokça basınç valfleri, üzerinde yalnızca tutar hava Nesneleri korur. Can Kurtarma Aletleri Alt tabaka, sıkıştırılmış bir hava mecburiyetinde desteklemektedir. Bu cihaz, yangın yahut acil hal söz konusu olduğunda yüksek seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına neden olacak şekilde, yastık tarafından emilen tehlikeli durumlarının şokuna neden olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, güvenli ve emniyetli tek şekilde, “yaşam sürdürme” gibi düşük yalnızca kontrol seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de yalnızca sadece Sönmez Tent firmasında üretiliyor.