Can Kurtarma Aletleri

Can Kurtarma Aletleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş tek tüp şeklindeki yastık, Öteki ise Fan yada Silindir ile bir çift güvenlik
Aracın kullanılmasının mümkün bulunmadığı durumlarda, minderler minder olarak çalıştırılır. Saniye içinde hizmete koyarak için aşırı kolay olduğunu bu nedenle 300 bara 9 litre, kullanımı ile şişirir.

Yastığın taraf tarafındaki çok basınç valfleri, üzerinde tek tutar hava Nesneleri korur. Can Kurtarma Aletleri Alt tabaka, sıkıştırılmış bir hava durumunda desteklemektedir. Bu cihaz, yangın yahut acil hal söz konusu olduğunda uzun seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına neden olacak şekilde, yastık tarafından emilen tehlikeli durumlarının şokuna sebep olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, emniyetli ve emniyetli bir şekilde, “yaşam sürdürme” bu gibi düşük bir kontrol seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de tek yalnız Sönmez Tent firmasında üretiliyor.