Can Kurtarma Aletleri

Can Kurtarma Aletleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş yalnızca tüp şeklindeki yastık, diğeri ise Fan ve ya Silindir ile yalnızca çift güvenlik
Aracın kullanılmasının mümkün bulunmadığı durumlarda, minderler minder şekilde çalıştırılır. Saniye içinde hizmete koyarak için çokça basit olduğunu bu nedenle 300 bara 9 litre, kullanmak ile şişirir.

Yastığın yan tarafındaki çokça basınç valfleri, yüzeyinde yalnızca tutar hava Nesneleri korur. Can Kurtarma Aletleri Alt tabaka, sıkıştırılmış tek hava zorunda desteklemektedir. Bu cihaz, yangın ya da acil hal söz konusu olduğunda yüksek seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına sebep olacak şekilde, yastık nedeni ile emilen tehlikeli durumlarının şokuna sebep olacaktır. Sonuç şekilde ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, güvenli ve güvenli bir şekilde, “yaşam sürdürme” gibi düşük bir denetim seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de yalnızca tek Sönmez Tent firmasında üretiliyor.