Can Kurtarma Aletleri

Can Kurtarma Aletleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş bir tüp şeklindeki yastık, diğeri ise Fan ya da Silindir ile bir çift güvenlik
Aracın kullanılmasının olası bulunmadığı durumlarda, minderler minder şekilde çalıştırılır. Saniye içinde hizmete koyarak için çokça kolay olduğunu bu sebeple 300 bara 9 litre, kullanmak ile şişirir.

Yastığın yan tarafındaki fazla basınç valfleri, üzerinde yalnızca miktar hava Nesneleri korur. Can Kurtarma Aletleri Alt tabaka, sıkıştırılmış bir hava durumunda desteklemektedir. Bu cihaz, yangın yada acil durum söz konusu olduğunda yüksek seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına neden olacak şekilde, yastık sebebi ile emilen tehlikeli durumlarının şokuna neden olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, güvenli ve emniyetli bir şekilde, “yaşam sürdürme” benzeri düşük bir denetim seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de tek sırf Sönmez Tent firmasında üretiliyor.