Can Kurtarma Aletleri

Can Kurtarma Aletleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş bir tüp şeklindeki yastık, Öteki ise Fan yada Silindir ile bir çift güvenlik
Aracın kullanılmasının mümkün bulunmadığı durumlarda, minderler minder olarak çalıştırılır. Saniye içinde hizmete koyarak için çokça kolay olduğunu bu sebeple 300 bara 9 litre, kullanımı ile şişirir.

Yastığın yan tarafındaki birçok basınç valfleri, yüzeyinde tek tutar hava Nesneleri korur. Can Kurtarma Aletleri Alt tabaka, sıkıştırılmış bir hava mecburiyetinde desteklemektedir. Bu cihaz, yangın yada acil durum söz konusu olduğunda uzun seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına neden olacak şekilde, yastık sebebi ile emilen tehlikeli durumlarının şokuna sebep olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, güvenli ve emniyetli tek şekilde, “yaşam sürdürme” gibi düşük tek kontrol seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de tek sadece Sönmez Tent firmasında üretiliyor.