Can Kurtaran Malzemeleri

Can Kurtaran Malzemeleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş tek tüp şeklindeki yastık, diğeri ise Fan ya da Silindir ile tek çift güvenlik
Aracın kullanılmasının olası olmadığı durumlarda, minderler minder olarak değerlendirilir. Saniye arasında hizmete koyarak için birçok basit olduğunu bu nedenle 300 bara 9 litre, kullanımı ile şişirir.

Yastığın yan tarafındaki çok basınç valfleri, yüzeyinde tek miktar hava Nesneleri korur. Alt tabaka, sıkıştırılmış tek hava durumunda desteklemektedir. Bu cihaz, yangın ya da acil hal söz konusu olduğunda yüksek seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına sebep olacak şekilde, yastık sebebi ile emilen tehlikeli durumlarının şokuna sebep olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, emniyetli ve emniyetli tek şekilde, “yaşam sürdürme” bunun gibi düşük tek kontrol seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de tek tek Sönmez Tent firmasında üretiliyor.