Can Kurtaran Malzemeleri

Can Kurtaran Malzemeleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş tek tüp şeklindeki yastık, Öteki ise Fan ve ya Silindir ile tek çift güvenlik
Aracın kullanılmasının olası bulunmadığı durumlarda, minderler minder şekilde çalıştırılır. Saniye arasında hizmete koyarak için çokça kolay olduğunu bu nedenle 300 bara 9 litre, kullanmak ile şişirir.

Yastığın yan tarafındaki çokça basınç valfleri, yüzeyinde yalnızca tutar hava Nesneleri korur. Alt tabaka, sıkıştırılmış bir hava mecburiyetinde desteklemektedir. Bu cihaz, yangın yahut acil durum söz konusu olduğunda uzun seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına sebep olacak şekilde, yastık vasıtası ile emilen tehlikeli durumlarının şokuna neden olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, emniyetli ve güvenli tek şekilde, “yaşam sürdürme” bunun gibi düşük bir kontrol seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de bir tek Sönmez Tent firmasında üretiliyor.