Can Kurtaran Malzemeleri

Can Kurtaran Malzemeleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş tek tüp şeklindeki yastık, diğeri ise Fan ya da Silindir ile yalnızca çift güvenlik
Aracın kullanılmasının olası olmadığı durumlarda, minderler minder şekilde değerlendirilir. Saniye içinde hizmete koyarak için çokça basit olduğunu bu sebeple 300 bara 9 litre, kullanımı ile şişirir.

Yastığın taraf tarafındaki çok basınç valfleri, üzerinde bir miktar hava Nesneleri korur. Alt tabaka, sıkıştırılmış bir hava zorunda desteklemektedir. Bu cihaz, yangın veya acil hal söz konusu olduğunda uzun seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına sebep olacak şekilde, yastık vasıtası ile emilen tehlikeli durumlarının şokuna neden olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, emniyetli ve emniyetli tek şekilde, “yaşam sürdürme” benzeri düşük bir denetim seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de bir sırf Sönmez Tent firmasında üretiliyor.