Can Kurtaran Malzemeleri

Can Kurtaran Malzemeleri Atlayan çocuk bezlerini koruyabilir. İki çeşit yastık var. Bunlardan biri, hava enjeksiyonu ile şişirilmiş bir tüp şeklindeki yastık, Öteki ise Fan yada Silindir ile bir çift güvenlik
Aracın kullanılmasının mümkün olmadığı durumlarda, minderler minder şekilde çalıştırılır. Saniye arasında hizmete koyarak için fazla basit olduğunu bu sebeple 300 bara 9 litre, kullanımı ile şişirir.

Yastığın taraf tarafındaki birçok basınç valfleri, üzerinde tek tutar hava Nesneleri korur. Alt tabaka, sıkıştırılmış tek hava mecburiyetinde desteklemektedir. Bu cihaz, yangın ya da acil hal söz konusu olduğunda yüksek seviyelerden atlayan çocuk Yanıtına sebep olacak şekilde, yastık sebebi ile emilen tehlikeli durumlarının şokuna neden olacaktır. Sonuç olarak ahuman bu yüksekliklerden düşebiliyor ve hava yastığına çarparak, güvenli ve emniyetli bir şekilde, “yaşam sürdürme” bunun gibi düşük yalnızca kontrol seviyesinde olacaktır.Şu anda, Güvenlik AirCushions Türkiye’de yalnızca tek Sönmez Tent firmasında üretiliyor.